09.02.2023 - Haberin Yeni Adresi - www.gemliktebugun.com

Yeni Adliye Binasının İlk Adımı Atıldı

Yeni Adliye Binasının İlk Adımı Atıldı 

Yeni Adliyenin şantiyesi kuruluyor

Gemlik’te uzun süren mücadeleler sonucunda ihalesi yapılan Gemlik Adliye Sarayının şantiyesi kuruldu. Kurulan şantiyede çalışmalar son hızla sürüyor.

 

Aseltaş Yapı Anonim, Gen-Ka Ticaret Şirketi tarafından ihale yoluyla yapımı üstlenilen Gemlik Adliye Binasını inşaatının kurulan şantiyesini incelemek üzere Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Gemlik Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ülger, Adliye Yazı İşleri Müdürü Ali Kemal Şahin ve firma temsilcileri, inşaatın alanını inceleyerek fikir alışverişinde bulundular.

 

Dönüşüm, Kamu Binalarında Sürüyor

Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz; ‘’Gemlik’te uzun uğraşlar sonucunda yeni Adliye Binasının şantiyesi kuruldu. Bu süreçte bize destek verenlere çok teşekkür ediyoruz. Bilindiği gibi değişme kamu binaları ile başladık. Gemlik’te bulunan eski Adliye binasının durumu ortada. Yıkımı sonrasında, demirlerinin kaynak olduğu ve önemli risk taşıdığı gözlendi. Kirada bulunan Gemlik Adliyesi de yeni binasına geçmiş olacak. Gemlik’e yakışır bir adliye tasarlanmış, inşaat sonrasında da örnek bir bina olacağını düşünüyoruz’’ dedi.BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ