06.06.2023 - Haberin Yeni Adresi - www.gemliktebugun.com

Aktaş’tan Gemlik Çıkartması

Aktaş’tan Gemlik Çıkartması

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve Daire Müdürleri adeta Gemlik’e çıkartma yaptılar.

Bina girişinde Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz ve Başkan Yardımcıları ile daire müdürleri ve Ak Parti ilçe yöneticileri İsmail Topkaç ve Hacı Örnek tarafından karşılanan Alinur Aktaş’ın ilk ziyaretine Belediye personeli de ilgi gösterdi.

Belediye Başkanlık odasında Gemlik Belediye Başkan ve yardımcıları, belediye Meclis üyeleri ile biraraya gelen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, kısa bir değerlendirme de bulundu. Aktaş, geçmişe yönelik hiç bir eleştiri de bulunmak istemiyorum. Biz bundan sonra hep birlikte önümüze bakacak, imkanlarımız ölçüsünde hizmet edeceğiz dedi. Topalntının açılışınd akonuşan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’da çalışmalardan bahsederek, Sayın başkanımızın İnegöl’de yaptığı başarılı çalışmaları önümüzdeki 15 aylık dönemde Bursamız ve 17 ilçesi içinde yapacağından eminiz dedi. Toplantının daire başkan ve müdürleri ile yaptığı toplantı basına kapalı olarak devam etti. Ziyaret anısına Aktaş’a Belediye Başkanı Refik Yılmaz tarafından Zeytinin Başkenti Gemlik’in sembolü olan porselen bir vazoda zeytinyağı hediye edildi.    

Ziyaret basına kapalı devam ederken, Gemlik Belediye Başkanı Yılmaz’da son 6 yılı aşkın çalışmalarını hazırlanan bir slaytla katılımcılara sundu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş Gemlik'e Çıkartma Yaptı

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Aktaş Gemlik'e Çıkartma Yaptı.Aktaş'ın ziyaretine Büyükşehir bürokratları da katıldı. Büyükşehir heyetini Gemlik Belediye Başkanı Yılmaz ve beraberindekiler Belediye binası girişinde karşıladır…Aktaş "hep birlikte Bursa için çalışıyoruz" dedi.

Gemlik TV paylaştı: 20 Aralık 2017 Çarşamba

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ