02.06.2023 - Haberin Yeni Adresi - www.gemliktebugun.com

Kent Estetiğini Çalışmaları Ara Vermiyor

Kent Estetiğini Çalışmaları Ara Vermiyor

Kent estetiğine yönelik çalışmalarına ara vermeden devam eden Gemlik Belediyesi, geçtiğimiz günlerde Ahmet Dural Meydanında başladığı yeşillendirme ve peyzaj çalışmalarına, Üniversite, Balıkçı barınağı, Terminal kavşağı ve Cumhuriyet Mahallesi Manastır Mevkii’nin farklı noktalarında devam ediyor.

İlçenin trafik yoğunluğunu üstlenen bölgelerde de görsel iyileştirme çalışmaları yapan Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, şev taşları ile döşenen yolları ve park alanlarını, daha sonra üzerlerine çim ve çiçek ekimi gerçekleştirerek, Kentin estetik görünümünü tazeliyor.

Sadece alt yapı, üst yapı ve yatırım hamleleriyle değil, ilçenin her yönünü güzelleştirecek, kent estetiğini de öne çıkaracak önemli çalışmalar yaptıklarını vurgulayan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, “ Gemlik’i daha yaşanabilir hale getirmek, Gemlik’e gelenleri de yeşilin en güzel tonlarıyla buluşturmak adına hiçbir özveriden kaçınmıyoruz. İlçe genelinde gerçekleştirdiğimiz peyzaj hamlelerimiz aralıksız devam edecektir” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ