06.06.2023 - Haberin Yeni Adresi - www.gemliktebugun.com

Basketbol Sahaları Yeni Görünümüne Kavuştu

Basketbol Sahaları Yeni Görünümüne Kavuştu

Gemliklilerin daha modern ve estetik ortamlarda spor yapmalarını sağlamak için çalışmalarına aralıksız devam eden Gemlik Belediyesi, sporsever çocuk ve gençlerin buluşma noktası olan basketbol sahalarında yenileme çalışmaları gerçekleştirdi.

Gemlik Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürülüğü ekiplerince gerçekleştirilen revize çalışmaları kapsamında 4 farklı mahallede 7 basketbol sahasının, zemin betonları, saha çizgileri ve potalarıda yenilenerek, çevre düzenleme çalışmaları tamamlandı.

Revize çalışmalarının tamamlanmasının ardından açıklama yapan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz “Halkımızın huzur içinde vakit geçirebilmesi ve rahatça spor yapabilmesi için bir yandan yeni alanlar açarken, diğer taraftan da mevcut alanlarımızı tek tek yeniliyoruz. Özellikle sporsever çocuklarımızın en çok vakit geçirdiği yerlerden olan basketbol sahalarımızı, onlara layık olacak şekilde bakımlı ve modern hale getiriyoruz.” diye konuştu.

Özellikle çocuk ve gençlerin spor yaptığı sahalar, yenileme çalışmalarının ardından, hem daha güvenli hem de daha modern bir görünüme kavuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ