06.06.2023 - Haberin Yeni Adresi - www.gemliktebugun.com

BAŞKAN YILMAZ’DAN ÖĞRENCİLERE SATRANÇ TAKIMI

BAŞKAN YILMAZ’DAN ÖĞRENCİLERE SATRANÇ TAKIMI

Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Şehit Etem Yaşar İlköğretim okulunu ziyaret ederek öğrencilere satranç takımı hediye etti. Okulda öğrencilerin oluşturduğu satranç kulübünün taleplerini Gemlik Belediyesine ileten öğretmenler, kısa sürede eksiklerinin tamamlanmasından duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Gerçekleştirdiği ziyarette ” Çocuklar için okullara bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada imkanlar ölçüsünde katkılarının devam edeceğini ifade eden Başkan Yılmaz, “ Satrancı önemsiyoruz çünkü, satranç zekayı arttıran, çocukları kötü alışkanlıklardan alıkoyan çok önemli bir spor dalıdır. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın derslerinden kalan boş zamanlarını satranç oynayarak geçirmelerini amaçlıyoruz” dedi.

Şehit Etem Yaşar İlköğretim okuluna yapılan ziyarete, Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’ın yanısıra Başkan Yardımcısı Ahmet Avcı ve Muhtarlıklar ve Halkla İlişkiler Müdürü İbrahim Gör’de eşlik etti. Öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Yılmaz öğrencilerle sohbet ederek, çocukların isteği üzerine onlar ile fotoğraf çektirdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ